Kurucumuzun Mesajı

23242-[Converted]

Ne tatlı bir tanışma… Sizi buraya getiren bu ihtiyaç sayesinde karşılaştığımıza çok memnunum. Türkiye’nin en özel üretimlerinin gerçekleştirildiği şekerleme firması Kendi Bar’a hoş geldiniz.

Eminiz ki burada olsanız siz de kendinizi masal dünyasında gibi hissederdiniz. Birbirinden özel tasarımlarla hazırlanan şekerler, marsmallowlar, jellyler arasındayken büyümek pek de akıllıca değil doğrusu.

Aklımızı alan bu lezzetlerin ortaya çıkışında bir hummalı çalışma yatıyor ki sormayın! Özel eğitimlerden geçen ustalarımızın, gıda mühendislerimizin ve tüm çalışanlarımızın emeğiyle ortaya çıkan Candy Bar ürünleri Türkiye’nin tek BRC kalite belgeli şekerlemeleridir.

Kendimize edindiğimiz en önemli çıkış noktamız tüketemeyeceğimiz hiçbir şeyi üretmemektir. Bu değerle en kaliteli ve güvenilir malzemeleri kullanarak tüketici sağlığını gözetiyoruz.

El yapımı özel şekerleme firması olarak liderliğini sürdüren markamız Türkiye’nin her yerinde sinema, tiyatro, avm, kuruyemişçi, pastane gibi pek çok noktada ürünlerini siz değerli tüketicilerimizle buluşturmaktadır.

Bu lezzet mutluluğunu tüm dünyaya taşıma gayemizle en yüksek standartlarda üretilen ürünlerimizi yurtdışında da Almanya, İngiltere, İtalya, Fransa, İsviçre, Kanada, Belçika, Cezayir, Dubai, Lübnan, Azerbaycan, Irak, Kosova, İsrail, Arnavutluk, Bosna Hersek, Malezya, Arabistan, Norveç, İsveç, Avusturya, Bulgaristan, Hollanda hatta Çin gibi şekerleme üretiminde dünyanın önde gelen ülkeleri dahil pek çok ülkeye ihraç ederek gülümsemelere ortak oluyoruz.

Toplumsal değerlerimize olan bağlılığımızla insan hayatını her şeyin önünde tutuyor, bu özen ve hassasiyetle yüksek standartlarda ürettiğimiz masalsı lezzetlerimizi yıllardır ülkemizin ve dünyanın dört bir yanında tüketicilerle buluşturuyoruz.

Kuruluşumuzdan bu yana sektörde ve yurt içinde tek olan, kalitesi ve tasarımları ile farkını ortaya koyan Candy Bar ailesi olarak en sevilen, en beğenilen ve en çok tercih edilen firma olmaktan gurur duyuyoruz. Hayatına tatlı bir mutluluk kattığımız herkese, bizimle oldukları için teşekkür ederiz.

Bülent TATLISÖZ
Genel Müdür